Hakkımızda

gelmat matbaa 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firmamız kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.


Kurulduğu günden bu yana matbaa basım sektöründe hizmet vermekte olan Gelmat Matbaacılık geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir Anlaşmalı Matbaa olduğumuz İçin Tüm Resmi Basım İşlerinde Hizmet Vermekteyiz.

Teknolojik değişiklikleri yakından takip eden, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir firma durumundayız.

İstanbul Bayrampaşa Litros Yolu 2.Matbaacılar sitesi 2NC 15 - 16 - 17 (4.Kat C Blok) Topkapıda faaliyet gösteren firmamız, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli güncellenmekte ve yenilenmektedir.

Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız; OFSET & MATBAA hizmetleri konusunda çok çeşitli ürün ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır. Amacımız müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmektir.

Kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla müşteri portföyünü sürekli büyüten firmamız teknolojiyi yakından takip ederek grafik çalışmalarınızda sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

www.gelmat.com.tr

Telefon : +90 212 565 22 26

  1-) Şirket GSM - Whatsapp : +90 506 8585 013

  2-) GSM - Whatsapp : +90 533 3062 571

E-Mail : gelmatgrafik@gmail.com

Adres : Litros Yolu 2.Matbaacılar Sit. 2NC 15 - 16 - 17 (4.Kat C Blok) Topkapı / İstanbul.

youtube : Scroll